53 ја следат оваа компанија


- 50%

Саксија за цвеќе 5,4L

200 ден.

100 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Висина: 19,3 cm
  • Должина: 20 cm
  • Mатеријал: ПВЦ
  • 5,4 l
  • Боја: во зависност од количините

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.