- 30%

30% попуст на шал Atlantis од Crafts.mk

550 ден.

385 ден.

Купени:

1
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

  • Модел: унисекс
  • Бои: црна, сива, црвена, тегет
  • Материјал: 100% волна

* Напомена: Печатењето не може да биде фул колор. Можност за печатење само на контури во одредена боја

УСЛОВИ

  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Купонот може да се искористи до 25.02.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
  • Потребно е фотографијата или дизајнот кој го посакувате за принт, заедно со купоните да ги испратите на меил
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.