Совршено место за вашиот настан! До 50% попуст на изнајмување конференциска сала за времетраење по избор во Хотел Долче Интернационал 4*

Цена од

1260 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

30%

Заштеда

540 ден.
 • ул. Партизанска 48, Скопје

  Одведи ме таму

  023121560, 023121561, 071233474

  dolce.internacional@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

1 час изнајмување 1,800 ден. 1,260 ден.
До 3 часа изнајмување 5,400 ден. 2,700 ден.
8 часа - Целодневно изнајмување 10,000 ден. 6,000 ден.

Конференцискиот пакет БИЗНИС вклучува:

 • Техничка опрема: LCD телевизор кој се поврзува со лап-топ (VGA/HDMI конекција), WiFi, virt internet
 • Нотеси и пенкала во салата за време на состанокот
 • Кафе пауза за време на состанокот
 • Гратис паркинг
 • Максимум капацитет: 16 - 20 луѓе

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.11.2019 до 25.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Конференциската сала е во склоп на Хотел Долче Интернационал, ултра модерен хотел во центарот на Скопје. Во радиус од 1 км се наоѓаат градскиот парк, зоолошката градина и Универзална сала. Хотелот располага со 20 пространи и комфорни соби, соби со king или queen-size bed, купатила со туш кабини или џакузи во зависност од типот на собата, лоби, бар, фитнес сала, паркинг, конференциска сала итн. Пријатниот амбиент и комфорт, како и услугите што ги нуди хотелот (транспорт до било која локација, организирање на градски тури, бизнис состаноци и други услуги по желба на нашите гости) го прави Долче Интернационал реномиран хотел со 4 звезди. Рецепцијата работи 24 часа, а нашиот персонал секогаш ви стои на располагање.

Конференциската е достапна во било кое време секој ден во неделата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.