70% попуст на длабок сад за сецкање салата во вредност од 800 ден. по цена од 239 ден.

70% попуст на длабок сад за сецкање салата во вредност од 800 ден. по цена од 239 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

70%

Заштеда

561 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Длабок сад за сецкање салата 

*Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на садот: 18cm пречник, длабочина 5cm
 • Димензии на сецко: 18cm пречник, длабочина 9cm
 • Материјал: пластика
 • Безбеден за користење 
 • Може да се мие во машина за садови 
 • Бела боја 

Направете ја вашата саллата за 1 минута!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ