42 ја следат оваа компанија


- 70%

Длабок сад за сецкање салата

800 ден.

239 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000814
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на садот: 18cm пречник, длабочина 5cm
 • Димензии на сецко: 18cm пречник, длабочина 9cm
 • Материјал: пластика
 • Безбеден за користење 
 • Може да се мие во машина за садови 
 • Бела боја 

Направете ја вашата саллата за 1 минута!

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.