#СкопјеГурман! Префинето задоволство во луксузен амбиент! 30% попуст на цезар салата, рижото со цвекло и горгонзола, лингвини со додаток по избор, creme brulee, дурок свинска кременадла во Distrikt Bar & Kitchen

Цена од

133 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

190 ден.

Попуст

30%

Заштеда

57 ден.

Купени: 152

Добивате

Опции на понудата:

Цезар салата 360 ден. 252 ден.
Рижото со цвекло и горгонзола 340 ден. 238 ден.
Лингвини со путер сос и џимиринки или пилешко 340 ден. 238 ден.
Creme Brulee 190 ден. 133 ден.
Дурок свинска кременадла (500gr) 520 ден. 364 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2019 до 11.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење
 • При нарачката на храната во ресторанот потребно е да нагласите дека сте со Grouper купон со цел евиденција во системот на компанијата, во спротивно ќе се наплати редовната цена од менито

Опис

Состав на јадењата:

 • Цезар салата со пилешко на скара
 • Рижото со цвекло, горгонзола сирење, микро рукола
 • Лингвини со путер сос, џимиринки или пилешко
 • Дурок свинска кременадла 500 gr со карамелизиран кромид,
 • Creme brulee: јоркширски пудинг

District Bar & Kitchen е место за јадење со релаксирана и пријатна атмосфера, добра услуга и искусен персонал.

Нашето мени е мултикултурно и го вклучува македонското, медитеранското и источноевропското влијание.

Стилски лајт бар се трансформира од живописното кафе во текот на денот во бар каде рачно изработени коктели се служат во попладневните часови. Ресторанот има моќни вибрации од моментот кога ќе влезете, без оглед на тоа дали влегувате низ влезот на улицата, каде што ќе бидете пречекани од нашиот енергичен и пријателски тим, или преку хотелот каде што погледот, мирисот и звуците кои доаѓаат од отворена кујна ќе ве однесе до центарот на сите случувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.