Опции на понудата:

Капрезе салата
Домат, моцарела, босулок 300гр
209 ден.
Салата Дион
Марула, рукола, црвена пиперка,краставица, печурки, шери домат, семки од тиква, семки од сон. , ленено семе 300гр
279 ден.
Рукола салата
Рукола , шери домат , пармезан, крутони 300гр
239 ден.
Бифтек салата
Бифтек, рукола, марула, шери домат, пармезан 300гр
419 ден.
Crispy салата
Јајце, зелка, домат, марула, поховани пилешки прсти
259 ден.
Витаминска
Марула, зелека, цвекло, домат, краставица, морков 300 гр
139 ден.
Шопска салата
Домат, краставици, кромид, сирење 300 гр
159 ден.
Грчка салата
Домат, краставица, кромид, сирење, оригано , маслинки 300гр
159 ден.
Македонска салата
Домат, кромид, пиперка, маслинки, магданос 300гр
159 ден.
Цезар салата
Марула , пилешко месо, кубети, пармезан , дресинг 300гр
239 ден.
Шеф салата
Марула, домат, кромид, пилешко, сос 300гр
239 ден.
Туна салата
Марула, домат, кромид, туна, пченка, крутони 300гр
209 ден.

Опис

Нарачајте си ја омилената храна од дома!

Ресторан Дион и Grouper.mk со онлајн нарачки на храна! Нарачајте си храна преку Grouper.mk, пополнете ја формата за достава и врвниот персонал на Ресторан Дион ќе го припреми и во најскоро време ќе го достави оброкот што сте го избрале на било која локација во Скопје. Ресторан Дион подготви и опција за подигнување на храната и ги следи мерките на претпазливост со безбеден шалтерски систем за нарачка и подигнување храна за носење и ги следи мерките на претпазливост за спречување на ширење на КОВИД-19.