Ослободете се од болките во грбот! 40% попуст на физиотерапевтската масажа за жени: топлинска терапија од инфрацрвеното греење на камења од Торманиум, акупунктура и киропрактика во салон Елием Убавина во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

201 ден.

Купени: 11

 • бул. Партизански одреди бр.82-1/1 лок 8 Скопје (Т.Ц.Антико)

  Одведи ме таму

  075993653

Добивате

Физиотерапевтската масажа за жени (времетраење: 45 минути):

 • Топлинска терапија од инфрацрвеното греење на камења од Торманиум
 • Акупунктура
 • Киропрактика

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Салонот „Елием Убавина“ ви нуди повеќе услуги:

 • фризерски услуги
 • физиотерапевтска масажа на кревет за жени
 • маникир
 • депилација со топол восок
 • шминка

Поминете ја зимата без болки и дозволете си зимско уживање и релаксација!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.