50% попуст на брановидно пресирање на долга или кратка коса во Салон за разубавување ЛИНА во вредност од 500 ден. по цена од 250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на брановидно пресирање на долга или кратка коса во Салон за разубавување ЛИНА во вредност од 500 ден. по цена од 250 ден.

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

  • Ул. Китка бр.67 Драчево - Кисела Вода

  • 077 592 798

  • nukimusa34@gmail.com

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 12:00 - 20:00

Добивате

Брановидно пресирање на долга или кратка коса


Услови

  • Купонот може да се искористи од 28.05.2018 до 15.06.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна претходна резервација

Опис

Повелете во новоотворениот салон за разубавување Лина!

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ