За мазна и свиленкаста кожа! 50% попуст на топла депилација интима во Салон за разубавување ЛИНА во вредност од 350 ден. по цена од 175 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За мазна и свиленкаста кожа! 50% попуст на топла депилација интима во Салон за разубавување ЛИНА во вредност од 350 ден. по цена од 175 ден.

Цена

175 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

350 ден.

Попуст

50%

Заштеда

175 ден.

 • Ул. Китка бр.67 Драчево - Кисела Вода

 • 077 592 798

 • nukimusa34@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00

Добивате

Топла депилација на интима (со восок за една употреба)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.09.2018 до 15.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Повелете во новоотворениот салон за разубавување Лина!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ