55% попуст на миење, шишање и фенирање во Салон за разубавување ЛИНА во вредност од 500 ден. по цена од 225 ден.

РАСПРОДАДЕНО

55% попуст на миење, шишање и фенирање во Салон за разубавување ЛИНА во вредност од 500 ден. по цена од 225 ден.

Цена

225 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

55%

Заштеда

275 ден.

 • Ул. Китка бр.67 Драчево - Кисела Вода

 • 077 592 798

 • nukimusa34@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 20:00

Добивате

Миење, шишање и фенирање


Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.09.2018 до 15.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Повелете во новоотворениот салон за разубавување Лина!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ