За мазна и свиленкаста кожа! 50% попуст на депилација на интима во фризерско козметички салон во Стеси во вредност од 300 ден. по цена од 150 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 6

 • Бул. Јане Сандански бр. 51 (до Топлификација)

  Одведи ме таму

  075 782 787, 071 526 658

Добивате

Депилација на интима

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.05.2019 до 01.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Секоја дама има потреба од убава и негувана кожа. За одржување на личната хигиена од големо значење е депилацијата на непосакуваните влакненца. Депилацијата е од витално значење за добриот изглед, за Вашата лична хигиена и за неодоливо чувство на привлечност.

Отстранувањето на непосакуваните влакненца од женското тело е дел од секојдневието на секоја дама. Модерната жена сака постојано да има мазно тело, а најдобриот начин да си го подари тоа е преку депилација. Дозволете си целосна депилација на раце, нозе и интима со висококвалитетен топол восок Depilive.

Дозволете му на професионалниот тим од студио СТЕСИ да се погрижи за Вас!

Фризерско-козметичко студио СТЕСИ постои околу 8 години и успешно работи во доменот на фризерски и козметички услуги, благодарение на професионалноста на вработените и употребата на козметички препарати со висок квалитет. За сите информации и резервации на термин, контактирајте не на наведениот телефонски број: 071 526 658 и 075 782 787. Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.