57% попуст на пакет од 10 антицелулитни масажи во фризерско - козметички салон "Стеси" во вредност од 3000 ден. по цена од 1300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

57% попуст на пакет од 10 антицелулитни масажи во фризерско - козметички салон "Стеси" во вредност од 3000 ден. по цена од 1300 ден.

Цена

1,300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

57%

Заштеда

1,700 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

 • Бул. Јане Сандански бр. 51 (до Топлификација) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 075 782 787, 071 526 658

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 09:00 - 17:00

Добивате

10 антицелулитни масажи (времетраење на една антицелулитна масажа е 20 мин.)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.04.2017 до 31.05.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација

Опис

Дозволете му на професионалниот тим од студио СТЕСИ да се погрижи за Вас!

Фризерско-козметичко студио СТЕСИ постои околу 8 години и успешно работи во доменот на фризерски и козметички услуги, благодарение на професионалноста на вработените и употребата на козметички препарати со висок квалитет.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ