2 ја следат оваа компанија


Салвисепт® Ц ПРИ БОЛКИ ВО ГРЛОТО, СМИРУВА И ЗАЗДРАВУВА

116 ден.

Опис

Жалфијата е природен антисептик  или најстар традиционален лек кој се користи за лечење на  воспаленија  и болки во грлото поради нејзиното антибактериско, антивирусно и фунгицидно дејство.

Витамин Ц допринесува за побрзо заздравување на рани на кожата и слузниците и ја подобрува отпорноста кон инфекции.

Пантотенската киселина е  неопходна за нормално функционирање на кожата и слузниците и ја зголемува отпорноста на слузницата кон инфекции.


СОСТАВ         

1 ориблета содржи:

Сув екстракт од жалфија 80 mg, Витамин Ц 30 mg, Пантотенска киселина 3 mg


ДОЗИРАЊЕ

Може да се користи секојдневно по повеќе пати на ден.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.