46 ја следат оваа компанија


Самолеплива трака Ivy Grip Tape 1м/3м

190 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Големина: 3/5m
 • Може да се користи повеќе од 600 пати
 • Двострана самолеплива трака
 • Лесно се сече на било која големина
 • Може да држи предмети до 1kg на мазни површини
 • Материјал: Силикон
 • Содржи гел кој лесно се отстранува кој нема да ги оштети вашите површини и ѕидови
 • Наменета е за: чување килими од движења наоколу, може да се закачат разни предмети како на пр. телефон, таблет и сл, организирање на вашите кабли, наменета е за вашата кујна на која можат да се закачат разни кујнски предмети

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.