6 ја следат оваа компанија


Самолепливи PVC фолии за мебел (водотпорни)- 200-3257

120 ден.

 • Булевар Туристичка 26, Ohrid, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 463 533

  info@suna.mk

Опис

Обновете го вашиот мебел со тапетите на d-c-Fix!

Самолепливата фолија за мебел е економичен и практичен начин да го освежите стариот мебел дома. Исто така е модерен начин за прекривање на недостатоците на различни површини.

Самолепливата фолија од германскиот производител "d-c-fix" e наменета за рачно аплицирање врз површини како што се дрво, метал, пластика, стакло итн (рамни површини). Освен тоа, таа е водоотпорна, а надворешната површина се чисти лесно со влажна крпа. Достапна е во еднобојни,дрвни и камени декори. Во зависност од површината на која е аплицирана, самолепливата фолија може да се отстрани без никакви оштетувања.

*Ширина на фолија (камен,дрво, мермер, проѕирна за стакло, витраж ): 45cm
* Прикажаната цена се однесува на ширина од 45cm и висина од 1m

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "XXX"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Суна бои и лакови им нуди на своите креативци, професионалци и индустриски корисници иновативни, прилагодени, еколошки и одржливи решенија за заштита и декорација на различни површини.Со историја која датира од 1958 година, преку однос базиран на меѓусебна доверба, лојалност, професионализам и квалитетна услуга, ги препознаваме потребите на нашите потрошувачи и настојуваме да понудиме квалитетно и уникатно портфолио на производи.Во нашата понуда можете да проајдете производи од реномирани производители со премиум квалитет за обработка и декорација на внатрешни и надворешни површини, ѕидни тапети и самолепливи пластифицирани фолии , епоксидни смоли, премази за дрво и метал, програма за автомобилски бои и козметика, изолации, алати.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.