- 30%

30% попуст на Redist шампон + кондиционер за коса по избор од Cosmos Hair Shop

830 ден.

580 ден.

Опција е задолжително поле!

Купени:

1
 • Ул. Кеј 13ти Ноември бр 2, ГТЦ приземје (спроти сендвичара Нино)

  Одведи ме таму

  078399873

  new_cosmoss@live.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Арганов пакет

 • Шампонот е збогатен со арганово масло погоден за сите типови на коса, но специјално обнова на  сува и дехидрирана коса.Темелно ја чисти и негува косата креирајки заштитен слој кој ја штити од надворешни негативни влијанија.
 • Кондиционерот е збогатен со арганово масло, ја штити косата од топлина и негативни влијанија истовремено правејќи ја мека и лесна за расчешлување 

Кератински пакет

 • Шампонот е збогатен со масло од кератин,  наменет за обнова тешко оштетена коса.Темелно ја чисти и негува косата креирајки заштитен слој кој ја штити од надворешни негативни влијанија истовремено заштитувајќи ја и бојата на косата.
 • Кондиционерот е збогатен со масло од кератин, ја штити косата од топлина и негативни влијанија истовремено правејќи ја мека и лесна за расчешлување 

Природни билки пакет

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.