46 ја следат оваа компанија


- 12%

SAMSUNG Паметен часовник Galaxy Watch 42 mm BT + 2 години гаранција

21000 ден.

18490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • SAMSUNG Паметен часовник Galaxy Watch 42 mm BT
 • Bluetooth: v4.2
 • Bluetooth профил: A2DP,AVRCP,HFP,HSP
 • WI-FI: 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • GPS, Glonass
 • Процесор: Dual-Core
 • Брзина на процесор: 1.15GHz
 • Сензори: Барометар,HR сензор,сензор на светло,акцелерометар
 • Резолуција: 360 x 360
 • RAM (GB): 0.75
 • N/P
 • Меморија: GB-1.5
 • Димензии: 45,7 x 41,9 x 12,7 mm
 • Тежина: 49 g
 • Батерија: 270 mAh
 • Вообичаено време на употреба: повеќе од 80 часа
 • Кратко време на употреба: до 10 дена
 • Ниска потрошувачка: 168 часа
 • Време на вежвање: до 77 часа
 • Време на нормална употреба: 3-4 дена
 • Формат: MP3,M4A,3GA,AAC,OGG,OGA,WAV,WMA,AMR,AWB

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.