53 ја следат оваа компанија


SAMSUNG Држач за телефон за во автомобил 4″ – 5,7″

1599 ден.

1290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • SAMSUNG Држач за телефон за во автомобил 4″-5,7″
  • Уникатен дизајн
  • Боја: Црна
  • Димензии на производот: 115 mm x 70 mm
  • Тежина на производот: 145 g

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.