11% попуст на таблет Samsung Galaxy Tab A + 1 година гаранција од Combox во вредност од 21 000 ден. по цена од 18 960 ден.

РАСПРОДАДЕНО

11% попуст на таблет Samsung Galaxy Tab A + 1 година гаранција од Combox во вредност од 21 000 ден. по цена од 18 960 ден.

Цена

18,690 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

21,000 ден.

Попуст

11%

Заштеда

2,310 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Samsung Galaxy Tab A

 • Големина на екран: 8.0"
 • Камера: 2.1MP - 8MP
 • Боја: Бела

*Карактеристики на производот може да прочитате во делот Опис


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2018 до 11.10.2018
 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Samsung Galaxy Tab A 8.0"

 • 1536 x 2048
 • Quad-core 1.9 GHz
 • Quad-core 1.3 GHz
 • 32GB/3GB/
 • 2.1MP+8MP
 • 3G/LTE, WLAN,BT
 • Android OS, v5.0.2
 • White
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ