50 ја следат оваа компанија


- 26%

SAMSUNG Кабел за телефон 3A USB Type-C to Type-C + 6 месеци гаранција

799 ден.

590 ден.

Опис

Карактеристики на производ:

 • SAMSUNG Кабел за телефон 3A USB Type-C to Type-C
 • Кабел: 1 m
 • USB Type-C to Type-C
 • Боја: Бела
 • Max. 3A, USB 2.0
 • Тежина: 22.2 g

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.