50 ја следат оваа компанија


- 29%

SAMSUNG Кабел за телефон 5A USB Type-C to Type-C + 6 месеци гаранција

1399 ден.

990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Max. 5A, USB 2.0
 • Interface: USB Type-C to Type-C
 • Должина на кабел: 1 m
 • Тежина: 31.94 g
 • Боја: Црна

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.