50 ја следат оваа компанија


SAMSUNG Конектор USB Type C to Micro USB Connector + 6 месеци гаранција

599 ден.

390 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производ

 • SAMSUNG Конектор USB Type C to Micro USB Connector
 • Боја: Бела
 • Димензии: 12 x 22,05 x 5,4 mm
 • Тежина: 1,41 g

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.