41 ја следат оваа компанија


- 17%

SAMSUNG Микробранова ME 71A/BOL + 1 година гаранција

6014 ден.

4990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Рачна контрола
 • Боја бела
 • Моќност на микробрановата: 800 W
 • Капацитет 20 литри
 • Димензии: ширина 489 × висина 275 × длабочина 349 mm
 • Функција на одмрзнување
 • Стаклен тањир со дијаметар 25,5см
 • Енергетска класа А

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.