50 ја следат оваа компанија


SAMSUNG Паметен часовник Galaxy Fit 2 + 2 години гаранција во боја по избор

2990 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • SAMSUNG Паметен часовник Galaxy Fit 2
 • Bluetooth v5.1
 • Димензии: 46.6 x 18.6 x 11.1 mm
 • Големина на главен дисплеј: 1.1″ (27.8mm)
 • Сензори: кцелерометар, Gyro сензор, HR сензор
 • Тенок дизајн за целодневна удобност
 • Создаден да се вклопи во твојот активен начин на живот
 • Водоотпорен до 50 m со 5ATM сертификат, ти овозможува безгрижно да го дадеш максимумот за време на секој тренинг.
 • Батеријата трае до 15 дена при типична употреба.
 • Автоматски препознава пет различни вежби и го следи времето, срцебиењето, согорените калории и многу повеќе.
 • Пријателски потсетник да ги миеш рацете.
 • Galaxy Fit2 мери различни фактори поврзани со твојот сон и ти дава совети за како да го подобриш преку Samsung Health апликацијата.
 • Galaxy Fit2 преку Samsung Health апликацијата автоматски да го следи твоето ниво на стрес.
 • Galaxy Fit2 се спарува со твојот Galaxy смартфон за да додаде широка палета на можности, ти овозможува да ги провериш известувањата и ти дава брзи одговори кои може да ги искористиш директно од својот зглоб и може да ја контролираш музиката на мобилната апликација—и сѐ тоа без да го кренеш телефонот.
 • Разлистај над 70 различни изгледи на часовник кои може да се преземат и избери го оној кој најдобро одговара на твојот стил.
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.