53 ја следат оваа компанија


- 40%

SAMSUNG Полнач за во автомобил Dual car charger + 6 месеци гаранција

1999 ден.

1190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Dual Fast Charge Port
 • Interface: USB-A x2ea
 • Пакувањето содржи: Car Charger, Quick Start Guide
 • Димензии: 26 x 67.1 x 26 mm
 • Тежина: 29.67 g
 • Input Voltage: 12 V
 • Output Voltage (Max, Normal Charge): 5 V
 • Output Voltage (Max, Fast Charge): 9 V
 •  Output Current (Max, Normal Charge): 2 A
 • Output Current (Max, Fast Charge): 1.67 A
 • Боја: Црна

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.