53 ја следат оваа компанија


- 29%

SAMSUNG Пренослива батерија 10000mAh Super fast charge 25W + 6 месеци гаранција

3499 ден.

2490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Капацитет: 10000 mAh
 • Fast Wired Charging In&Out
 • (SFC/PD/AFC in/out max.25 W, QC2.0 output max.18 W)
 • Пакувањето содржи: Battery Pack, USB-C to USB-C Charging Cable, QSG
 • Должина на кабел: 0.2 m
 • Димензии: 72 x 142 x 13.8 mm
 • Тежина: 240 g
 • Input voltage (Max, Normal Charge): 5 V
 • Output Voltage (Max, Normal Charge): 5 V
 • Input Voltage (Max, Fast Charge): 9 V, 12 V / PPS : 3.3-5.9 V or 3.3-11.0 V
 • Output Voltage (Max, Fast Charge): 9 V, 12 V / PPS : 3.3-5.9 V or 3.3-11.0 V
 • Input Current (Max, Normal Charge): 3 V
 • Output Current (Max, Normal Charge): 3 V
 • Input Current (Max, Fast Charge): 2.77 A(9 V), 2.1 A(12 V) / PPS : 3.0 A(3.3-5.9 V) or 2.25 A(3.3-11.0 V)
 • Output Current (Max, Fast Charge): 2.77 A(9 V), 2.1 A(12 V) / PPS : 3.0 A(3.3-5.9 V) or 2.25 A(3.3-11.0 V)
 • Боја: Темно сива

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.