50 ја следат оваа компанија


SAMSUNG Слушалки Bluetooth 5.0 Galaxy Buds+ во боја по избор + 1 година гаранција

12000 ден.

10490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактертистики на производот:

 • SAMSUNG Слушалки Bluetooth 5.0 Galaxy Buds +
 • Sound by AKG
 • Безжични слушалки со 2-насочни звучници
 • Прилагодлив систем со 3 микрофони
 • Безжично полнење
 • 2 надворешни микрофони
 • 1 внатрешен микрофон
 • Уникатен дизајн
 • Кутија за слушалки
 • Полнење: 3 минути
 • Време на слушање: 1 час
 • Боја: Црна и бела
 • 1 година гаранција

Слушај музика без да се грижиш колку ќе трае батеријата. Со кутијата за полнење на Galaxy Buds+ уживај до 11 часа непрекинато слушање со само едно полнење кое може да трае до вкупно 22 часа.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.