До 58% попуст на депилација за мажи со топол восок на регија по избор: стомак и гради, раце или грб во салон за убавина Сандра Ексклузив

РАСПРОДАДЕНО

До 58% попуст на депилација за мажи со топол восок на регија по избор: стомак и гради, раце или грб во салон за убавина Сандра Ексклузив

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

58%

Заштеда

350 ден.

Купени : 15

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3211 594

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00
 • бул. Авној бр 72 (кај поранешна слаткарница Стела) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • Бул.Авној бр.72

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 3211 594

Добивате

 • Депилација на раце , цена: 400 ден. 250 ден.
 • Депилација на стомак и гради, цена: 600 ден. 250 ден.
 • Депилација на грб, цена: 400 ден. 250 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2018 до 31.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот можете го искористите на локацијата во Центар и Аеродром (позади поранешна Стела)

Опис

Козметичко фризерското студио „САНДРА ЕКСЛУЗИВ“ со своето 15 годишно искуство постои на 3 локации (Аеродром, Центар и Капиштец) и нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби: нега на коса, козметички услуги за нега на лице, услуги за нега на тело и слабеење и многу други.

Од фризерски услуги нуди: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

Козметичките услуги ја опфаќаат негата на вашето лице со најразлични третмани, пеглање на брчки, подигање на мускулатурата, лечење на акнозна кожа, ревиратизација со познати светски препарати и апарати („Цаци“ и „Радиофреквенција“).

Од палетата услуги за нега на тело Сандра Ексклузив нуди: депилација, маникир, педикир, масажи за релаксација и третмани за слабеење со најсовремена апаратура.  

Салонот располага и со сауна за детоксикација на целиот организам. СПА капсулата за слабеење и релаксација на организмот која ја добивате со овој купон за 200 ден. е една од најбараните услуги на салонот Сандра Екслузив.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ