До 59% на депилација по избор: комплетна депилација со ладен восок или депилација на цели нозе, интима, надусници и пазуви со топол восок во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

РАСПРОДАДЕНО

До 59% на депилација по избор: комплетна депилација со ладен восок или депилација на цели нозе, интима, надусници и пазуви со топол восок во салон за убавина "Сандра Ексклузив"

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

58%

Заштеда

350 ден.

Купени : 46

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3211 594

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00

Добивате

Депилација по избор:

 • Комплетна депилација со ладен восок (хигиенски восок за една употреба) на цели нозе, цели раце, интима, надусници, веѓи и пазуви - цена 1200 ден. 490 ден.
 • Депилација со топол восок на цели нозе, интима, надусници, пазуви - цена 600 ден. 250 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2017 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот може да се искористи само во салонот во Центар
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Одвојте дел од вашето време за себе и својот изглед, за да бидете задоволни и полни со самодоверба. Секоја дама има потреба од убава и негувана кожа. За одржување на личната хигиена од големо значење е депилацијата на непосакуваните влакненца.

Козметичко фризерското студио „САНДРА ЕКСЛУЗИВ“ со своето 15 годишно искуство постои на 3 локации (Аеродром, Центар и Капиштец) и нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби: нега на коса, козметички услуги за нега на лице, услуги за нега на тело и слабеење и многу други.

Од фризерски услуги нуди: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

Козметичките услуги ја опфаќаат негата на вашето лице со најразлични третмани, пеглање на брчки, подигање на мускулатурата, лечење на акнозна кожа, ревиратизација со познати светски препарати и апарати („Цаци“ и „Радиофреквенција“).

Од палетата услуги за нега на тело Сандра Ексклузив нуди: депилација, маникир, педикир, масажи за релаксација и третмани за слабеење со најсовремена апаратура.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ