58% попуст на шатирање во 2 нијанси, сомбре или бајалаж нијансирање + фенирање по избор во салон за убавина Сандра Ексклузив во вредност од 1800 ден. по цена од 750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

58% попуст на шатирање во 2 нијанси, сомбре или бајалаж нијансирање + фенирање по избор во салон за убавина Сандра Ексклузив во вредност од 1800 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,800 ден.

Попуст

58%

Заштеда

1,050 ден.

Купени : 21

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3211 594

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00
 • бул. Авној бр 72 (кај поранешна слаткарница Стела) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • Бул.Авној бр.72

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 3211 594

Добивате

 • Шатирање во 2 нијанси + фенирање
 • Сомбре + фенирање
 • Бајалаж + фенирање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.04.2018 до 31.05.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • упонот може да се искористи само во салоните на локација во Центар и Аеродром
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

На секоја млада дама, на секоја современа жена и е потребно освежување на косата и промена во изгледот со цел да биде постојано во тек со модните трендови и да ја истакне својата убавина, од таа причина ви нудиме одлична можност да направите нешто повеќе околу својот изглед. Покрај шатирање или омбре фарбање, со овој ваучер добивате и фенирање, маска за коса, совршена за регенерација и ревитализација на влакното.

Шатирањето се изведува со фолија, и нијансирањето се прави со една или две нијанси. 

Козметичко фризерското студио „Сандра Ексклузив“ со своето 15 годишно искуство постои на 3 локации (Аеродром, Центар и Капиштец) и нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби: нега на коса, козметички услуги за нега на лице, услуги за нега на тело и слабеење и многу други.

Од фризерски услуги нуди: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

Козметичките услуги ја опфаќаат негата на вашето лице со најразлични третмани, пеглање на брчки, подигање на мускулатурата, лечење на акнозна кожа, ревиратизација со познати светски препарати и апарати („Цаци“ и „Радиофреквенција“).

Од палетата услуги за нега на тело Сандра Ексклузив нуди: депилација, маникир, педикир, масажи за релаксација и третмани за слабеење со најсовремена апаратура.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ