67% попуст на пакет за слабеење по избор + гратис третман на лице и 2 фенирања во салон за убавина "Сандра Ексклузив" во вредност од 3000 ден. по цена од 999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

67% попуст на пакет за слабеење по избор + гратис третман на лице и 2 фенирања во салон за убавина "Сандра Ексклузив" во вредност од 3000 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2,001 ден.

Купени : 4

 • Мито Хаџивасилев Јасмин бр.14/5-Скопје Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3211 594

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00
 • бул. Авној бр 72 (кај поранешна слаткарница Стела) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

Добивате

Пакет третмани за слабеење по избор + гратис третман на лице и 2 фенирања:

- Пакет 1:

 • 5 стимулации (времетрење на еден третман 30 мин.)
 • 5 боди терм (времетраење на еден третман 45-60 мин.)
 • 5 спа капсула (времетраење на еден третман 20 мин.)

- Пакет 2: 

 • 5 стимулации (времетрење на еден третман 30 мин.)
 • 5 боди терм (времетраење на еден третман 45-60 мин.)
 • 5 антицелулитни (времетраење на еден третман 30 мин.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2017 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот може да се искористи само во салонот во Центар

Опис

Козметичко фризерското студио „САНДРА ЕКСЛУЗИВ“ со своето 15 годишно искуство постои на 3 локации (Аеродром, Центар и Капиштец) и нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби: нега на коса, козметички услуги за нега на лице, услуги за нега на тело и слабеење и многу други.

Од фризерски услуги нуди: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

Козметичките услуги ја опфаќаат негата на вашето лице со најразлични третмани, пеглање на брчки, подигање на мускулатурата, лечење на акнозна кожа, ревиратизација со познати светски препарати и апарати („Цаци“ и „Радиофреквенција“).

Од палетата услуги за нега на тело Сандра Ексклузив нуди: депилација, маникир, педикир, масажи за релаксација и третмани за слабеење со најсовремена апаратура.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ