67% попуст на третман на лице по избор во салон за убавина Сандра Ексклузив во вредност од 1500 ден. по цена од 500 ден.

Цена од

500 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

67%

Заштеда

1000 ден.
 • бул. Авној бр 72 (кај поранешна слаткарница Стела)

  Одведи ме таму

  02 2443 911, 02 2442 166

 • ул. Св. Кирил и Методиј 14/5 Скопје

  Одведи ме таму

  02 3211 594

Добивате

Опции на понудата:

Класичен 1,500 ден. 500 ден.
Лифтинг 1,500 ден. 500 ден.
Радиофреквенција 1,500 ден. 500 ден.

*Времетраење на третманот: 60 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.03.2020 до 31.05.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Купонот можете го искористите на локацијата во Центар и Аеродром (позади поранешна Стела)
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Фази на третманот:

 • Чистење со пена
 • Тонизирање со тоник
 • Млеко за хидратација
 • Перење со вапозон
 • Чистеље на лице
 • Пилинг маска
 • Масажа на лице, врат и деколте
 • Маска според тип на кожа со витамини А, Е, Д
 • Завршна лифтинг маска

Третманот е составен од: тоник, млеко, пилинг маска, парење со вапазон апарат, механичко чистење на акни, дерсонал апарат за затварање на пори и дезинфекција, маска според тип на кожа, завршен лифтинг крем

За компанијата

Козметичко фризерското студио „Сандра Ексклузив“ со над 20 годишно искуство постои на 3 локации (Аеродром, Центар и Капиштец) Ви нуди широка палета на услуги за убавина за сечии потреби: нега на коса, козметички услуги за нега на лице, услуги за нега на тело и слабеење и многу други.

Од фризерски услуги нуди: шишање, фенирање, обликување, шатирање, нијансирање, фарбање, регенерација и обновување на вашата коса.

Козметичките услуги ја опфаќаат негата на вашето лице со најразлични третмани, пеглање на брчки, подигање на мускулатурата, лечење на акнозна кожа, ревиратизација со познати светски препарати и апарати („Цаци“ и „Радиофреквенција“).

Од палетата услуги за нега на тело Сандра Ексклузив нуди: депилација, маникир, педикир, масажи за релаксација и третмани за слабеење со најсовремена апаратура.  

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.