img

До 51% попуст на санитарија - моноблок или мијалник за модел по избор од Корни

3950 ден.

2689 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. 1520 бр.8 Индустриска зона Пинтија, Скопје

  Одведи ме таму

  02 278 5050

  kornidoo@gmail.com

Опис

Санитарија од турскиот бренд Serel во модел по избор:

 • Мулти-аголен мијалник Лале со рол бар: 9800 ден. 4775 ден.
 • Мијалник мулти I/d: 9800 ден. 4775 ден.
 • Мијалник со чизма Prelude: 6300 ден. 4518 ден.
 • Моноблок со тарет Preludе: 14 400 ден. 9947 ден.
 • Моноблок Renata: 26 000 ден. 15 054 ден.
 • Мијалник со получизма Renata: 9200 ден. 6990 ден.
 • Моноблок Lavinija: 15 000 ден. 9678 ден.
 • Мебел за бања Smajl (75cm - црвен со огледало): 36 236 ден. 21 506 ден.
 • Мијалник со чизма Sardes: 5280 ден. 3646 ден.
 • Моноблок Sardes: 10 370 ден. 6452 ден.
 • Моноблок Vega со софт капак: 14 800 ден. 12 904 ден.
 • Моноблок Etna: 10 690 ден. 8500 ден.
 • Моноблок Frendly: 10 800 ден. 9140 ден.
 • Мијалник за во агол (34/34): 3950 ден. 2689 ден.
 • Мијалник за во агол (55/55): 4650 ден. 3119 ден.
 • Мијалник Orka за хад плотна: 6500 ден. 4302 ден.
 • Висечка WC школка Orka со софт капак: 7800 ден. 5377 ден.

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете во салонот на Корни (Бул. Борис Трајковски, ул.1520 бр.8 - индустриска зона Пинтија, Скопје)
 • За дополнителни технички карактеристики на производот потребно е да ја контактирате компанијата
 • Производите се со ограничени количини!

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 30.07.2020

За компанијата

Претпријатието Корни од своето формирање во 1991 год. до денес израсна во фирма која е забележлива на македонскиот пазар по производите што ги нуди, а во добар дел и во комплетниот свој имиџ кој го поседува во редот на многуте фирми од истата бранша во Македонија. Годините зад нас се доволни за да се селектираат сериозни и квалитетни производители од чии асортимани КОРНИ ги презентира производите на македонскиот пазар. Во овој момент Корни функционира во деловен простор и тоа на 800 м2 изложбен салон, 1200 м2 магацински простор и 400 м2 административен простор на локација: Бул. Борис Трајковски (Ул. 1520 бр. 8) Индустриска зона Пинтија, Скопје.

За успесите на фирмата секако зборува и референтната листа на сработени објекти ширум Македонија, опремени со различни типови производи, при тоа внимавајќи на намената и стандардите кои треба истите да ги исполнат во својата понатамошна функција. Сите материјали што ги нуди Корни , располагаат со соодветни сертификати и атести, поткрепени со гаранции од производителите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.