78% попуст на гинеколошки мануелен преглед + 3D вагинален ултразвук + колпоскопија + ПАП (цервикална цитологија) + вагинална група од Sante Plus Group во вредност од 5900 ден. по цена од 1290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

78% попуст на гинеколошки мануелен преглед + 3D вагинален ултразвук + колпоскопија + ПАП (цервикална цитологија) + вагинална група од Sante Plus Group во вредност од 5900 ден. по цена од 1290 ден.

Цена

1,290 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,900 ден.

Попуст

78%

Заштеда

4,610 ден.

Купени : 195

 • 1596 бр.38 1000 Скопје, Македонија

 • 02 511 20 16

 • kontakt@gmail.com

Добивате

Комплетен гинеколошки преглед кој вклучува:

 • Гинеколошки мануелен преглед (во вредност од 1000 ден.)
 • 3D вагинален ултразвук (во вредност од 1950 ден.)
 • Колпоскопија (во вредност од 1700 ден.)
 • ПАП - цервикална цитологија (во вредност од 1000 ден.)

*Прегледот го извршуваат: проф. д-р Адамова, проф д-р Сапунов, д-р Менду Јегени, д-р Елма Абдула Хасанаговски, д-р Атанас Василев и д-р Бранко Поповски


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.08.2018 до 31.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Специјалната Болница по Гинекологија Акушерство и Биопотпомогнато оплодување Санте Плус располага со сите современи медицински услови за да може да се справи со проблематиката пред и после пораѓајот, како и сите болести кои се од гинеколошка гранка. Во Санте Плус работи високо квалификуван медицински персонал кој нуди 24 часовна професионална услуга.

Најсовремени испитувања:

 • дијагностика и лекување на стерилитет
 • третирање на нередовен менструален циклус
 • анализи и лекување на менопауза
 • тестови за рано утврдување на карциноми
 • подврзување на туби како контрацептивна метода
 • операции за лекување на различни гинеколошки болести
 • миектомијa
 • хистеректомија
 • бареекстраутерина
 • оваријални цисти
 • операции од областа на урологијата и третирање на incontinentio иппае (неможност за задржување на урина)  
 • инфекции на урогенитален систем, дијагностицирање и лекување на цистични промени
 • гинеколошки инфекции
 • совети за планирање на семејство (постапки за заштита од бременост)

Нова Перспектива за Вашето Здравје, Пациентите на прво место.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ