Остани Здрав! Месец на здравје во Sante Plus Group​! 76% попуст на комплетен гинеколошки преглед во вредност од 7030 ден по цена од 1700 ден.

Цена

1700 ден.

Вредност

7030 ден.

Попуст

76%

Заштеда

5330 ден.

Купени: 7

Добивате

Комплетен гинеколошки преглед со вклучени:

 • Гинеколошки мануелен преглед (во вредност од 1200 ден.)
 • 3D вагинален ултразвук (во вредност од 2500 ден.)
 • Колпоскопија (во вредност од 2130 ден.)
 • ПАП - цервикална цитологија (во вредност од 1200 ден.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.08.2021 до 11.09.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Одделот за акушерство и гинекологија во болницата „Санте Плус Груп“ се служи со сите можности на современата медицина за гинекологија и акушерство , како и решенија за проблеми поврзани со пренатална состојба и породување. Одделот за акушерство и гинекологија служи 24 часа на висококвалитетен искусен персонал.

 • Дијагностика и третман за неплодност
 • Неправилни менструални периоди и третмани
 • Гинеколошка ултрасонографија
 • Анализа и третмани во менопаузата
 • Тестови за скрининг на гинеколошки карцином (карцином на грлото на матката  и карцином на јајниците
 • Тубална лигатура
 • Миомектомија гинеколошка хирургија - хистеректомија - хирургија за ектопична бременост
 • Уринарна инконтиненција, уролошка хирургија
 • Инфекции на пределот на гениталиите, дијагностицирање и третман на гинеколошки иннфекции
 • Планирање на семејство и контрацепција (превенција) информации за апликации (IUD - апчиња за контрацепција и поткожни импланти.

Со секоја нова регистрација како матичен пациент, добивате подарок по ВАШ избор:

 • Радиофрекфренција на лице: 2500 ден 
 • Ласерска депилација на надусници и брада: 1850

За компанијата

Санте Плус Хоспитал 2 e поликлиника на примарно и секундарно ниво каде можете да добиете здравствени услуги од следните медицински бранши:

 • Орална хирургија 
 • Интерна медицина
 • Оториноларингологија
 • Офталмологија
 • Дерматовенерологија
 • Естетска Дерматологија
 • Гинекологија
 • Педијатрија
 • Медицина на труд
 • Комплетни биохемиски и микробиолошки испитувања

Посетете не, запознајте се со нашиот тим, информирајте се за сите здравствени услуги и слушнете ги промотивните пакети кои ги имаме припремено за Вас

 • ️02 310 888 6
 • бул. Партизански Одреди бр. 42 Скопје
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.