Остани Здрав! Месец на здравје во Sante Plus Group​! 70% попуст на комплетен интернистички преглед со дијагностика + лабoраторија во вредност од 5050 ден по цена од 1490 ден.

Цена

1490 ден.

Вредност

5050 ден.

Попуст

70%

Заштеда

3560 ден.

Купени: 21

Добивате

Комплетен интернистички преглед со дијагностика + лабoраторија 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.08.2021 до 11.09.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Комплетен интернистички преглед + дијагностика + лабoраторија

Прегледот го изведува Спец.д-р Елена Перкова и истиот опфаќа:

 • Специјалистички интернистички преглед (во вредност од 1200 ден.)
 • Електрокардиограм
 • Ехо на внатрешни органи (црн дроб, жолчка, панкреас, слезинка, бубрези, бешика и простата кај мажи) (во вредност од 1500 ден.)
 • Ехо на тироидна жлезда(во вредност од 1500 ден.)

Лабораториските анализи опфаќаат: Седиментација на еритроцити, Крвна слика, Уринарна анализа со седимент, Гликемија, Вкупен холестерол, Триглицериди, Уреа, Креатинин, Црнодробни ензими АЛТ, Црнодробни ензими АСТ, Серумско железо (во вредност од 850 ден.)

За компанијата

Санте Плус Хоспитал 2 e поликлиника на примарно и секундарно ниво каде можете да добиете здравствени услуги од следните медицински бранши:

 • Орална хирургија 
 • Интерна медицина
 • Оториноларингологија
 • Офталмологија
 • Дерматовенерологија
 • Естетска Дерматологија
 • Гинекологија
 • Педијатрија
 • Медицина на труд
 • Комплетни биохемиски и микробиолошки испитувања

Посетете не, запознајте се со нашиот тим, информирајте се за сите здравствени услуги и слушнете ги промотивните пакети кои ги имаме припремено за Вас

 • ️02 310 888 6
 • бул. Партизански Одреди бр. 42 Скопје
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.