Комплетен преглед на кожата! 87% попуст на дерматолошки преглед + скрининг на сите бенки + совети и консултација за превентива од Sante Plus Group во вредност од 3000 ден. по цена од 390 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

87%

Заштеда

2610 ден.

Купени: 106

 • Булевар Партизански Одреди 42, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 309 182; 023108886

  kontakt@gmail.com

Добивате

Комплетен преглед на кожата:

 • Дерматолошки преглед (во вредност од 1500 ден.) 
 • Дерматоскопија - скрининг на сите бенки (во вредност од 1500 ден.) 
 • Совети и консултација за превентива и заштита на кожа 

*Прегледот го извршува д-р Зоран Јованосвки, специјалист дерматовенеролог кој има 30 годишно искуство во областа на дерматологијата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2019 до 12.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Професионалниот тим на Санте Плус ги нуди следните услуги од областан на дерматовенерологија: 

 • Лекување на болести на кожа, коса и нокти
 • Варикологија
 • Криохирургија
 • Отстранување на промени на кожата
 • Третман на молуски
 • Ботокс
 • Хијалуронски филери
 • Лечење на лузни
 • Мезотерапија
 • ПРП
 • Озоно/ Кислородни терапии на кожа
 • Радиофрекфренција
 • Третман на алопеција

Опремени со најсовремената технологија и смело држејќи чекор со највисоките европски стандарди, како во Турција така и на Балканот, Санте Плус Групацијата овозможува многубројни високо квалитетни здравствени услуги, не ја нарушува медицинската етика и ја почитува приватноста на своите пациенти.

Болницата во Анталија располага со 70 кревети и персонал со долгогодишно медицинско искуство, кој секогаш е достапен и расположен да им помогне на нашите пациенти и посетители. Во нашиот хотел со пет ѕвездички нудиме удобност и враќање на вашето здравје.

Нашата болница во Кемер помага во решавањето на здравствени проблеми од различен тип, без да се загрозат етичките вредности на нашите пациенти. Со капацитет од 28 кревети, најсовремена технологија, високо квалификувани доктори и медицински персонал, тимот на Санте Плус е секогаш тука за вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.