78% попуст на гинеколошки мануелен преглед + 3D вагинален ултразвук + колпоскопија + ПАП (цервикална цитологија) + вагинална група од Sante Plus Group во вредност од 5900 ден. по цена од 1290 ден.

Вредност

5900 ден.

Попуст

78%

Заштеда

4610 ден.

Преостанато време

Купени: 62

Добивате

Комплетен гинеколошки преглед кој вклучува:

 • Гинеколошки мануелен преглед (во вредност од 1000 ден.)
 • 3D вагинален ултразвук (во вредност од 1950 ден.)
 • Колпоскопија (во вредност од 1700 ден.)
 • ПАП - цервикална цитологија (во вредност од 1000 ден.)

*Прегледот го извршуваат: д-р Елма Абдула, д-р Бранко Поповски и д-р Дејан Огњеновиќ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.03.2019 до 13.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Специјалната Болница по Гинекологија Акушерство и Биопотпомогнато оплодување Санте Плус располага со сите современи медицински услови за да може да се справи со проблематиката пред и после пораѓајот, како и сите болести кои се од гинеколошка гранка. Во Санте Плус работи високо квалификуван медицински персонал кој нуди 24 часовна професионална услуга.

Најсовремени испитувања:

 • дијагностика и лекување на стерилитет
 • третирање на нередовен менструален циклус
 • анализи и лекување на менопауза
 • тестови за рано утврдување на карциноми
 • подврзување на туби како контрацептивна метода
 • операции за лекување на различни гинеколошки болести
 • миектомијa
 • хистеректомија
 • бареекстраутерина
 • оваријални цисти
 • операции од областа на урологијата и третирање на incontinentio иппае (неможност за задржување на урина)  
 • инфекции на урогенитален систем, дијагностицирање и лекување на цистични промени
 • гинеколошки инфекции
 • совети за планирање на семејство (постапки за заштита од бременост)

Нова Перспектива за Вашето Здравје, Пациентите на прво место.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.