49% попуст на пакет за мазно лице! 6 третмани ласерска епилација на цело лице + гратис 1 третман радиофреквенција во Sante Plus Group (Дерматологија) во вредност од 17500 ден. по цена од 9000 ден.

Вредност

17500 ден.

Попуст

49%

Заштеда

8500 ден.

Купени: 3

 • Булевар Партизански Одреди 42, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 309 182; 023108886

  kontakt@gmail.com

Добивате

Пакет ласерска епилација на цело лице:

 • 6 третмани ласерска епилација на цело лице
 • + гратис 1 третман радиофреквенција на лице за измазнување и подмладување на кожа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2019 до 12.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Професионалниот тим на Санте Плус ги нуди следните услуги од областа на дерматовенерологија: 

 • Лекување на болести на кожа, коса и нокти
 • Варикологија
 • Криохирургија
 • Отстранување на промени на кожата
 • Третман на молуски
 • Ботокс
 • Хијалуронски филери
 • Лечење на лузни
 • Мезотерапија
 • ПРП
 • Озоно/ Кислородни терапии на кожа
 • Радиофрекфренција, лимфна дренажа, кавитација
 • Ласерска епилација
 • Третман на алопеција

Опремени со најсовремената технологија и смело држејќи чекор со највисоките европски стандарди, како во Турција така и на Балканот, Санте Плус Групацијата овозможува многубројни високо квалитетни здравствени услуги, не ја нарушува медицинската етика и ја почитува приватноста на своите пациенти.

Болницата во Анталија располага со 70 кревети и персонал со долгогодишно медицинско искуство, кој секогаш е достапен и расположен да им помогне на нашите пациенти и посетители. Во нашиот хотел со пет ѕвездички нудиме удобност и враќање на вашето здравје.

Нашата болница во Кемер помага во решавањето на здравствени проблеми од различен тип, без да се загрозат етичките вредности на нашите пациенти. Со капацитет од 28 кревети, најсовремена технологија, високо квалификувани доктори и медицински персонал, тимот на Санте Плус е секогаш тука за вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.