79% попуст на рутински ултрасонографски преглед во бременост од Sante Plus Group во вредност од 1950 ден. по цена од 400 ден.

РАСПРОДАДЕНО

79% попуст на рутински ултрасонографски преглед во бременост од Sante Plus Group во вредност од 1950 ден. по цена од 400 ден.

Цена

400 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,950 ден..

Попуст

79%

Заштеда

1,550 ден..

Купени : 6

 • 1596 бр.38 1000 Скопје, Македонија

 • 02 511 20 16

 • kontakt@gmail.com

Добивате

Рутински ултрасонографски преглед во бременост

*Прегледот го извршуваат: проф. д-р Адамова, проф д-р Сапунов, д-р Менду Јегени, д-р Елма Абдула Хасанаговски, д-р Атанас Василев и д-р Бранко Поповски


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.08.2018 до 31.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Специјалната Болница по Гинекологија Акушерство и Биопотпомогнато оплодување Санте Плус располага со сите современи медицински услови за да може да се справи со проблематиката пред и после пораѓајот, како и сите болести кои се од гинеколошка гранка. Во Санте Плус работи високо квалификуван медицински персонал кој нуди 24 часовна професионална услуга.

Најсовремени испитувања:

 • дијагностика и лекување на стерилитет
 • третирање на нередовен менструален циклус
 • анализи и лекување на менопауза
 • тестови за рано утврдување на карциноми
 • подврзување на туби како контрацептивна метода
 • операции за лекување на различни гинеколошки болести
 • миектомијa
 • хистеректомија
 • бареекстраутерина
 • оваријални цисти
 • операции од областа на урологијата и третирање на incontinentio иппае (неможност за задржување на урина)  
 • инфекции на урогенитален систем, дијагностицирање и лекување на цистични промени
 • гинеколошки инфекции
 • совети за планирање на семејство (постапки за заштита од бременост)

Нова Перспектива за Вашето Здравје, Пациентите на прво место.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ