За свежо и чисто лице! 90% попуст на комплет третман на лице: чистење на лице + пилинг + antiage маска и радиофреквенција на лице од Sante Plus Group во вредност од 3500 ден. по цена од 350 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

90%

Заштеда

3150 ден.

Купени: 70

 • Булевар Партизански Одреди 42, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 309 182; 023108886

  kontakt@gmail.com

Добивате

Третман на лице:

 • Чистење на лице
 • Пилинг
 • Antiage маска
 • Радиофреквенција на лице

*Едно лице може да купи само еден купон

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2019 до 15.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Едно лице може да купи само еден купон

Опис

Радиофреквенцијата е клинички докажан метод за измазнување на кожата и спречување на процесот на стареење и појава на бори. 

Радиофреквентната технологија делува на принцип на акумулација на топлина во дермисот, што поттикнува циркулација и го стимулира процесот на природно создавање на колаген.

Резултира со потикнување на метаболизмот, подобрување на тонусот и измазнување на кожата. Технологијата се користи за подмладување на кожата на лицето.

Професионалниот тим на Санте Плус ги нуди следните услуги од областан на дерматовенерологија: 

 • Лекување на болести на кожа, коса и нокти
 • Варикологија
 • Криохирургија
 • Отстранување на промени на кожата
 • Третман на молуски
 • Ботокс
 • Хијалуронски филери
 • Лечење на лузни
 • Мезотерапија
 • ПРП
 • Озоно/ Кислородни терапии на кожа
 • Радиофрекфренција
 • Третман на алопеција

Опремени со најсовремената технологија и смело држејќи чекор со највисоките европски стандарди, како во Турција така и на Балканот, Санте Плус Групацијата овозможува многубројни високо квалитетни здравствени услуги, не ја нарушува медицинската етика и ја почитува приватноста на своите пациенти.

Болницата во Анталија располага со 70 кревети и персонал со долгогодишно медицинско искуство, кој секогаш е достапен и расположен да им помогне на нашите пациенти и посетители. Во нашиот хотел со пет ѕвездички нудиме удобност и враќање на вашето здравје.

Нашата болница во Кемер помага во решавањето на здравствени проблеми од различен тип, без да се загрозат етичките вредности на нашите пациенти. Со капацитет од 28 кревети, најсовремена технологија, високо квалификувани доктори и медицински персонал, тимот на Санте Плус е секогаш тука за вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.