Грижа за женското здравје! 83% попуст на ултразвучен преглед на дојка од Sante Plus Group во вредност од 2800 ден. по цена од 490 ден.

Вредност

2800 ден.

Попуст

83%

Заштеда

2310 ден.

Купени: 100

Добивате

 • Ултразвучен преглед на дојка (во вредност од 1800 ден.)
 • Палпаторен преглед на дојки со регионални лимфни жлезди (во вредност од 1000 ден.)
 • Рана детекција на патолошки промени 
 • Преглед на регионални лимфни жлезди
 • Совети и едукација на самоконтрола на преглед на дојки

*Прегледот го извршува проф. д-р Славејко Сапунов и д-р Дејан Огњеновиќ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.03.2019 до 13.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Специјалната Болница по Гинекологија Акушерство и Биопотпомогнато оплодување Санте Плус располага со сите современи медицински услови за да може да се справи со проблематиката пред и после пораѓајот, како и сите болести кои се од гинеколошка гранка. Во Санте Плус работи високо квалификуван медицински персонал кој нуди 24 часовна професионална услуга.

Најсовремени испитувања:

 • дијагностика и лекување на стерилитет
 • третирање на нередовен менструален циклус
 • анализи и лекување на менопауза
 • тестови за рано утврдување на карциноми
 • подврзување на туби како контрацептивна метода
 • операции за лекување на различни гинеколошки болести
 • миектомијa
 • хистеректомија
 • бареекстраутерина
 • оваријални цисти
 • операции од областа на урологијата и третирање на incontinentio иппае (неможност за задржување на урина)  
 • инфекции на урогенитален систем, дијагностицирање и лекување на цистични промени
 • гинеколошки инфекции
 • совети за планирање на семејство (постапки за заштита од бременост)

Нова Перспектива за Вашето Здравје, Пациентите на прво место.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

 

 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.