86% попуст на чистење забен камен со ултра звук, полирање, обработка на пародонтален џеп и стоматолошки преглед од Sante Plus Group во вредност од 3200 ден. по цена од 450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

86% попуст на чистење забен камен со ултра звук, полирање, обработка на пародонтален џеп и стоматолошки преглед од Sante Plus Group во вредност од 3200 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,200 ден.

Попуст

86%

Заштеда

2,750 ден.

Купени : 7

Добивате

 • Чистење забен камен со ултра звук (во вредност од 900 ден.)
 • Полирање (во вредност од 600 ден.)
 • Обработка на пародонтален џеп (во вредност од 300 ден.)
 • Стоматолошки преглед (во вредност од 600 ден.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.12.2018 до 20.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Специјалната Болница по Гинекологија Акушерство и Биопотпомогнато оплодување Санте Плус располага со сите современи медицински услови за да може да се справи со проблематиката пред и после пораѓајот, како и сите болести кои се од гинеколошка гранка. Во Санте Плус работи високо квалификуван медицински персонал кој нуди 24 часовна професионална услуга.

Најсовремени испитувања:

 • дијагностика и лекување на стерилитет
 • третирање на нередовен менструален циклус
 • анализи и лекување на менопауза
 • тестови за рано утврдување на карциноми
 • подврзување на туби како контрацептивна метода
 • операции за лекување на различни гинеколошки болести
 • миектомијa
 • хистеректомија
 • бареекстраутерина
 • оваријални цисти
 • операции од областа на урологијата и третирање на incontinentio иппае (неможност за задржување на урина)  
 • инфекции на урогенитален систем, дијагностицирање и лекување на цистични промени
 • гинеколошки инфекции
 • совети за планирање на семејство (постапки за заштита од бременост)

Нова Перспектива за Вашето Здравје, Пациентите на прво место.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ