Здрава и безгрижна бременост! 50% попуст на ултразвучен скрининг во бременост од Sante Plus Group

img

Цена од

1875 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3750 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1875 ден.

Добивате

Опции на понудата:

Ултразвучен скрининг за рана детекција на аномалии во 11-14 гестациска недела 3,750 ден. 1,875 ден.
Ултразвучен скрининг за Даунов Синдром во 18-22 гестациска недела 4,400 ден. 2,200 ден.

Неправилностите на плодот можеме да ги откриеме уште во текот на бременоста.

* Прегледот го извршува: Мр. Д-р Ивона Палашевска

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.10.2020 до 16.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Мр. Д-р Ивона Палашевска:

По завршување на медицинскиот факултет се упатува на стручно усовршување, односно на магистерски студии кои успешно ги завршува на престижниот европски универзитет La Sapienza во Рим, Италија, како стипендист на Владата на Република Италија. 
Специјализира во Ниш, Република Србија, а во текот на специјализацијата посетува бројни медицински центри во ЕУ, САД и Канада каде се стекнува со искуства од познати професори признати професионалци во сверата на гинекологијата и акушерството.
Активен учесник на повеќе светски, европски и национални конгреси и симпозиуми. 

Својата професионална кариера како специјалист по гинекологија и акушерство ја започнува во приватниот здраствен сектор во Македонија, а потоа искуството го надградува во Торонто, Канада, каде работи со познати професори од областа на гинекологија и акушерство и асистирана репродукција. 

Поседува активни лиценци во САД и Канада за гинеколошко-акушерска утразвучна дијагностика и асистирана репродукција.
Д-р Ивона Палашевска одлично владее повеќе странски јазици: англиски, италијански и повеќето јазици од регионот.  

Санте Плус

Санте Плус Хоспитал 2 е новоотворена  поликлиника на примарно и секундарно ниво каде можете да добиете здравствени услуги од следните медицински бранши:

 • Орална хирургија 
 • Интерна медицина
 • Оториноларингологија
 • Офталмологија
 • Дерматовенерологија
 • Естетска Дерматологија
 • Гинекологија
 • Педијатрија
 • Медицина на труд
 • Комплетни биохемиски и микробиолошки испитувања
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.