50% попуст на едукативна детска сликовница - Морска кавга од Санто Стеф - С во вредност од 90 ден. по цена од 45 ден.

Вредност

90 ден.

Попуст

50%

Заштеда

45 ден.

Купени: 1

Добивате

Едукативна детска сликовница - Морска кавга

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.12.2018 до 10.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигање ул. Есенинова бр. 2в, Кисела Вода, Скопје, во просториите на Груп Солушн

Опис

Едукативна илустрирана сказна во стихови за деца на возраст од 3 до 6 години. 

Стихови: Драгана Тодорова, илустрации: м-р Соња Димовска

За Сантостеф

Ние ви помагаме да се разберете, зашто зборовите се значајни само кога имаат смисла!

Друштвото за интелектуални услуги и издаваштво се грижи за вашите потреби од областа на преводот, лектурата, издаваштвото. За вас ги обезбедуваме најквалитетните преводи на стручни текстови, а ги преведуваме и сите документи - од лични документи за физички лица до сертификати и тендерска документација за правни лица со печат од овластен судски преведувач. Секогаш подготвени да пружиме најверен официјален превод. Кај нас ве очекуваат дипломирани професори, лиценцирани лектори, овластени судски преведувачи со долгогодишно искуство.

Имате материјал или идеја за креирање печатено издание - списание, книга, прирачник...и потребна ви е помош за финално обликување, Санто Стеф - С ќе се погрижи да го добиете најдобриот краен продукт од вашата замисла. Нашиот стручен тим ви нуди: 

Уредување на текстот за издавање 

 • Лектура 
 • Превод 
 • Техничка обработка 
 • Компјутерски дизајн 
 • Стручна редакција за соодветната област 
 • Подготовка за печатење

Професионални преводи за следниве јазици:

 • Српски
 • Англиски
 • Бугарски
 • Германски
 • Словенечки
 • Чешки
 • Грчки
 • Руски
 • Француски
 • Албански
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.