- 12%

12% попуст на SBox Гејмпад од Рувекс

565 ден.

497 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Одлично дизајниран гејмпад како незамнелив дел од современите видео игри

 • Подджува: PC, PS2 i PS3
 • USB/PS2 приклучок
 • Ергономски дизај кој овозможува удобност при играњето
 • Површината е обложена со материјал кој оневозможува прлизгување на рацете
 • 2 аналогни управувачи - палица 360°
 • 8 аналогни копчиња на допир
 • 4 дигитални копчиња за врвна прецизност
 • Функија на вибрација и Double Shock
 • Должина на кабелот: 2 m
 • Компатибилност : Win98/2000/ME/XP/Vista/Win 7/Win8

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купонот можете да го искористите до 14.02.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.