- 12%

12% попуст на SBox Гејмпад од Рувекс

565 ден.

497 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

Одлично дизајниран гејмпад како незамнелив дел од современите видео игри

 • Подджува: PC, PS2 i PS3
 • USB/PS2 приклучок
 • Ергономски дизај кој овозможува удобност при играњето
 • Површината е обложена со материјал кој оневозможува прлизгување на рацете
 • 2 аналогни управувачи - палица 360°
 • 8 аналогни копчиња на допир
 • 4 дигитални копчиња за врвна прецизност
 • Функија на вибрација и Double Shock
 • Должина на кабелот: 2 m
 • Компатибилност : Win98/2000/ME/XP/Vista/Win 7/Win8

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купонот можете да го искористите до 14.02.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.