- 12%

12% попуст на SBox надворешен звучник од Рувекс

4650 ден.

4092 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

 • Тип: 2 двостран внатрешен/надворешен звучник
 • Вуфер: 5.25“ 
 • Магнет: 12 OZ
 • Фреквенција: 60 Hz - 20 KHz
 • Јачина: 60Watts
 • Отпорност: 8 Ohm
 • Осетливост (1w / 1m): 90dB
 • Надворешен материјал: УВ отпорна ABS пластика
 • Материјал на решетка: Алуминиум
 • Материјал на сталак: Алуминиум
 • Ранг на ротации: 90° Вертикално и 170° хоризонтално
 • Околина: IP56
 • Димензии: 190mm x 256mm x 225mm
 • Боја: Бела

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купонот можете да го искористите до 22.03.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.