- 12%

12% попуст на SBox OS-5 надворешен звучник од Рувекс

4650 ден.

4092 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

 • Тип: двостран внатрешен/надворешен звучник
 • Вуфер: 5.25“ 
 • Магнет: 12 OZ
 • Фреквенција: 60Hz - 20KHz
 • Јачина: 60Watts
 • Отпорност: 8 Ohm
 • Осетливост (1w / 1m): 90dB
 • Надворешен материјал: УВ отпорна ABS пластика
 • Материјал на решетка: Алуминиум
 • Материјал на сталак: Алуминиум
 • Ранг на ротации: 90° Вертикално и 170° хоризонтално
 • Димензии: 190mm x 256mm x 225mm
 • Боја: Бела

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 06.11.2019 до 06.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.